Wyświetlanie jednego wyniku

V-13 BT Wieża stereo

199,00  (z 23% VAT)

V-13 BT Wieża stereo

V-13 zestaw stereo CD MP3 USB Bluetooth radio biały montaż ścienny

OneConcept V-13 to kompaktowa wieża stereo wyposażona w nowoczesny zakres funkcji, w pełni odpowiadający oczekiwaniom współczesnych użytkowników – niezależnie od tego, czy chcemy słuchać muzyki z ulubionych płyt CD, MP3 lub własnych albumów czy też najnowszych wiadomości z lokalnych stacji radiowych FM. Na szczególną uwagę zasługuje tu nowoczesny kompaktowy design. Odtwarzacz CD jest wbudowany na płaskim panelu przednim, dzięki czemu cały zestaw ma jedynie 10 cm głębokości. Można go ustawić na dołączonej podstawce lub kilkoma ruchami umieścić na ścianie. Elementy sterujące zestawu stereo znajdują się na górnym panelu, umożliwiając w ten sposób dalszą miniaturyzację urządzenia oraz optyczne zmniejszenie strony przedniej. Widnieje na niej tylko wyświetlacz, dokładnie prezentujący dane dotyczące bieżącego trybu i funkcji.

Port USB, 3,5mm wejście jack i 3,5 mm wyjście AUX jack do podłączenia słuchawek dostępne są na na górnym panelu. V-13 bez trudu rozpoznaje formaty MP3 i WMA i odtwarza je bez zarzutu na dobrym poziomie. Aby dostosować jakość dźwięku do indywidualnych upodobań oneConcept oferuje funkcję X-Bass do podbicia basów oraz funkcję korektora z zaprogramowanymi formami dźwiękowymi: klasyki, popu, jazzu i rocka. Przy pomocy interfejsu Bluetooth można łatwo podłączyć źródła dźwięku , takie jak odtwarzacze MP3, smartfony lub tablety z V-13 BT i odtwarzać bezprzewodowo za pomocą oneConcepts stereo. Do przewodowego podłączenia zewnętrznych sprzętów, np. domowego komputera służy także wejście AUX.

Zintegrowany odtwarzacz CD odtwarza nie tylko standardowe płyty CD, ale także albumy MP3 własnego autorstwa oraz oferuje różne tryby odtwarzania. Tak więc można odtwarzacz całe płyty lub poszczególne utwory w całości lub poprzez selekcje losową. Specjalny tryb odtwarzania programu umożliwia stworzenie własnej listy odtwarzania z 32 utworami. Wbudowane radio FM ma cyfrowe strojenie z dokładnością do 1 megaherca, pozwalające na uniknięcie uciążliwego poszukiwania kanałów przy pomocy pokrętła.

Z myślą o śpiochach kompaktowy zestaw oneConcept został wyposażony w zegar z funkcją alarmu i drzemki. Tak więc można ustawić poręczny sprzęt na stoliku nocnym i pozwolić łagodnie ukołysać się do snu lub też budzić muzyką. Jak przystało na nowoczesny sprzęt stereo, oneConcept zaopatrzony został w pilota zdalnej obsługi, pozwalającego na wygodne sterowanie z kanapy i łóżka.

Dostępne kolory: biały, czarny (10027563)

 

Instrukcja obsługi PDF

 Szczegóły dot. produktu

Podstawowe informacje:

 • kompletny kompaktowy zestaw stereo z dwoma głośnikami, odtwarzaczem CD i radiem FM
 • proste, rozszerzenie o sprzęty zewnętrzne za pośrednictwem interfejsu Bluetooth
 • prosta kontrola dźwięku poprzez domyślne profile dźwięku w trybie X-Bass lub trybie korektora
 • możliwość łatwego montażu naściennego
 • zegar z alarmem i drzemką
 • pilot zdalnego sterowania do łatwej obsługi z wygodnej pozycji

Właściwości:

 • złącza: 1x port USB, 1x 3,5mm wejście jack AUX, 1 x 3,5mm wyjście audio jack na słuchawki
 • stosowane formaty (USB i CD): MP3, WMA
 • różne tryby odtwarzania – pętla pojedynczych tytułów i list odtwarzania lub wybór losowy
 • programowalna lista odtwarzania do 32 utworów
 • radio FM z cyfrowym ustawianiem kanałów
 • proste podłączenie zewnętrznych sprzętów odtwarzania poprzez wejście pomocnicze AUX
 • zasilanie: 220-240V / 50Hz napięcie sieciowe